SK CZ

Novinky v e-shopu

Kosmetika Mary Kay

23 položek

Mary Kay má svůj původ v dalekém zámoří. Právě osoba stejného jména se v roce 1963 postarala o to, že se známé logo Mary Kay začalo objevovat mezi dalšími a novými zákazníky. Žena se třemi dětmi se pustila do produkce této tělové kosmetiky s velkou a nezkrotnou vervou.

Původní prodej nejznámější americké kosmetické značky Mary Kay začal při podomním prodeji a později byl přesunut téměř do 29 zemí celého světa. Mary Kay se snažila okouzlit miliony nadšených klientek především efektivními výsledky užívání všech modelových řad příslušných přípravků. Její místo se nachází především v domácím použití.

Kosmetika značky Mary Kay, mnohdy nesprávně označována za Mary Key, přináší komplexní řadu pro péči o vaši pleť a pokožku. Nemůžeme také zapomenout na výrobky dekorativní kosmetiky určené pro komplexní líčení pleti. Náš katalog výrobků kosmetiky Mary Kay je připraven poskytnout vám výběr ze širokého spektra produktů této značky.

Řada dekorativní kosmetiky značky Mary Kay umožňuje komplexní nalíčení pleti. Široká paleta výrobků pro líčení očí rozjasní váš pohled. K jejich nalíčení můžete použít velké množství očních stínů, tužek na obočí a řasenek. Pro perfektní nalíčení rtů je vám k dispozici nespočet krémových i tekutých růžov, lesků na rty a interpolaci tužek. K perfektnímu make-upu zase využijete rozsáhlý sortiment pudrů, korektorů a tvářenek.

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info